Meist

Tants ja muusika on ILU, mis mõeldud igale huvilisele...
OLEME, ET SELLEST ILUST SAAKS RÕÕM JA RÕÕMUST JÄLLE TANTS...
TANTS, MIS NAERATAB KUUD...

Meelelahutusklubi Kuu sai alguse sügisel 2009 Paikuse vallas alustanud uuest täiskasvanute segarahvatantsurühmast. Aktiivsed tantsuhuvilised, valmis edendama rahvakultuuri ja seltsielu kohalikus kogukonnas asutasid veebruaris 2010 MTÜ Meelelahutusklubi Kuu. Kevadest 2010 alustas klubis tegevust Paikuse Põhikooli õpilastest koosnev noorte segarahvatantsurühm ja lasterühmad, mille tulemusena tekkis Tantsuansambel Kuu. Novembrist 2010 tegutseb Sindis ansambli naisrühm.

Kuu tantsuspektri moodustavad folkloorsed- ja stiliseeritud rahvatantsud ning rahvaliku- kui ka kaasaegse tantsukunsti autoritantsud.

Meie kunstilise poole eest vastutavad Ege Kukk segarühmas ning Malle Ormilaan naisrühmas.

Luule on keele tants
Tants on keha luule
Keha on keel,
Mida kõneleb kõiksus.
Kuule, tunneta ja näe.
(Doris Kareva “Deo et Die”)

Kuu tantsijaid seob soe, rahulik, kerge, puhas, toetav, rõõmus, vaba tahe liikuda ühes rütmis läbi võimsa ja ürgse väljenduse nagu seda on TANTS. Igal soovijal Kuu klubis, ka algajal on toetav pind õppimaks oma mõtteid ja emotsioone väljendama, kasutades keha ja liikumist. TANTS kui emotsionaalne suhtlemine ja eneseväljendusviis on kandnud meie tantsijate särtsu ja elurõõmu erinevatele „lavalaudadele“ kodukandis, naabruskonnas ning veelgi kaugemal.

Esindame Paikuse valda ja Sindi linna festivalidel ja tantsupidudel.

Oled teretulnud meie kuldsesse ja rõõmsasse Kuu perre...

TÄHISTA ELU TANTSIDES!

Austusega Sinu Kuu